Minėjome Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino dieną

 

 

 

Mūsų gimnazija kaip aktyvi Žvėryno bendruomenės narė kasmet palaiko šio Vilniaus mikrorajono iniciatyvą įvairiais renginiais minėti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino dieną. Šia proga rugsėjo 18 dieną VSMC vyko integruota pamoka – ekskursija „Žvėryno mįslės“. III-IV klasių mokiniai, lydimi istorijos, biologijos, chemijos, dailės, lietuvių kalbos ir etikos mokytojų, susirinko dešiniajame Neries krante prie istorinio akmens. Prižiūrėti šią ypatingą vietą – valdų riboženklio akmenį su išraižytais Gediminaičių stulpais – yra mūsų gimnazijos tradicija.

Integruotos pamokos – ekskursijos metu mokiniai kartu su mokytojomis (J. Kalantiene, Anžela Jablonskaite, Ana Diadiūra, Jone Paulauskiene, Vilma Markevičiūte ir Ilona Mikulėniene) ne tik sutvarkė aplinką, apsodino akmenį gėlėmis, bet ir susipažino su XV-XVI a. Žvėryno istorija, medinės architektūros paveldu ir kultūra.

Parengė biologijos vyresn. mokytoja Jovita Kalantienė